Jak fungujeme – Offline i online.

01. Příjem dokladů

Doklady lze předat osobně v Praze, Smidarské Lhotě nebo v Hradci Králové. Dále je možné doklady předat doporučeně prostřednictvím pošty nebo kurýrů.

Pokud ale preferujete elektronické předání, můžete zaslat doklady prostřednictvím emailu nebo využít naše cloudové uložiště. Přeposláním mailu, či nahráním na cloud jsou faktury považovány za odsouhlasené z Vaší strany, takže máme za to, že cena a objednané zboží nebo služba jsou na faktuře uvedeny správně.

02. Kontrola dokladů

Doklady procházejí tříděním a důkladným kontrolním procesem. V případě nesrovnalostí Vás kontaktujeme a vyzveme k doložení změn.

03. Zpracování dokladů

Vaše doklady nahrajeme pomocí moderních nástrojů do účetního programu a řádně zaúčtujeme.

04. Podání výkazů

Připravíme výkazy pro finanční úřad, ČSSZ a zdravotní pojišťovny a předáme ke kontrole a schválení. Následně odesíláme prostřednictvím datové schránky.

05. Fakturace služeb

Za své služby si nenecháváme platit předem. Vždy Vám vyúčtujeme částku za zpracovaný měsíc, která závisí na vybraném paušálu dle platného ceníku při podpisu smlouvy. V případě doplňkových služeb probíhá fakturace dle platného ceníku.

06. Uložení na bezpečný disk a skartace

Výkazy a elektronicky dodané doklady uložíme na disk, ke kterému budete mít přístup a fyzicky dodané originály archivujeme v šanonech v délce zákonné lhůty. Po uplynutí lhůty archivace Vás upozorníme a vyzveme k převzetí, nebo Vám nabídneme ekologickou likvidaci a skartaci s protokolem.

07. Reporting

Pravidelně jednou za půl roku probíhá online nebo osobně schůzka nad finančními výsledky Vaší firmy. Díky tomu budete moci efektivně řídit byznys a včas optimalizovat své zisky.

Jaké využíváme účetní softwary

Přejete-li si vést účetnictví ve Vašem softwaru přes vzdálenou plochu, tak ovládáme SAP, SlimOffice, Flexibee, Abru, Duel, Money a Pohodu. Povedeme-li Vám účetnictví „u nás“, tak využíváme software Pohoda, MoneyS3 a Účto.

Žádost o konkrétní cenovou nabídku

Napište nám a my Vám pošleme konkrétní cenovou nabídku